A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Švýcarsko - Diskuze

Původní dotaz

Cestování + práce = Zkušenosti?? :)

15.05.2015 08:23:03 | Viktorie.Isis
Viktorie.Isis
Ahojky:) .. chtěla bych vycestovat a spojit to s prací. Mám v plánu Švýcarsko, Itálie, Francie, Španělsko, Irsko.. pobýt zde 2-3 měsíce a přesunout se. Chci se zeptat jestli s tím máme někdo zkušenosti. Jazyky umím, nejsem nějak náročná na bydlení nebo vysoký výdělek, jde mi hlavně o to poznat zemi a pořádně si jí projít a přitom si něco vydělat na pobyt. Budu ráda za každou zkušenost nebo radu. Díky :))
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Viktorie.Isis 15.05.2015 09:23
Cestování + práce = Zkušenosti?? :)  

Ahojky:) .. chtěla bych vycestovat a spojit to s prací. Mám v plánu Švýcarsko, Itálie, Francie, Španělsko, Irsko.. pobýt zde 2-3 měsíce a přesunout se. Chci se zeptat jestli s tím máme někdo zkušenosti. Jazyky umím, nejsem nějak náročná na bydlení nebo vysoký výdělek, jde mi hlavně o to poznat zemi a pořádně si jí projít a přitom si něco vydělat na pobyt. Budu ráda za každou zkušenost nebo radu. Díky :))

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu